Aizdevums pret auto – iespējams, ka tas ir risinājums

Ja Jūsu rīcībā ir automašīna, kurai Jūs esat gan īpašnieks, gan turētājs, aizņemties naudu ir vienkāršāk, pat tajos brīžos, kad Jūsu kredītvēsture ir bojāta.

Mūsu kreditēšanaslapā, mēs saprotam Jūsu situāciju un šeit esam šeit, lai palīdzētu jums īstajā laikā, un mēs ceram, katas palīdzēs Jums gūt labumu.

Aizņematies kredītu neatkarīgi no Jūsu kredītvēstures.

Kredīts pret auto ir viens no labākajiem veidiem, kā atjaunot Jūsu sabojāto kredītvēsturi vai aizņemties vienkārši, ja nepieciešams un kreditetāji dod mazākus aizdevumus, nekā Jums nepieciešams. Jūs aizņēmaties naudas summu, kas jums jāatmaksā noteiktā laika periodā (saukts par “termiņu”). Jums būs jāparakstakredīta līgums, kas norāda aizņemto summu un to, kā jūs to atmaksāsiet.

Šis ir ļoti līdzīgs klasiskajam auto līzingam, jo par auto īpašnieku, uz līgumu termiņu, kļūst kreditētājs, bet Jūs paliekat par turētāju. Termiņš var būt dažāds, taču parasti tas ir no 12 mēnešiem līdz 5 gadiem. Ja jums nav jāmaksā aizdevuma pilna summa līdz termiņa beigām vai ja nevarat atļauties veikt tādus pašus maksājumus par aizdevuma darbības laiku, pēdējais maksājums jāveic kā vienreizējs maksājums.