Ātrie kredīti – Salīdzini 4 populārākos

Izdevīgākie ātro kredītu piedāvājumi internetā – kurš ir piemērotākais Tev? Salīdzini ātros kredītos un izvēlies labāko aizdevēju starp daudzajiem pakalpojumu sniedzējiem. Salīdzini minimālās un maksimālās pieejamās summas, zemākās procentu likmes un izdevīgākos bezprocentu kredītus, noskaidro kreditoru darba laiku un to, vai pirmais kredīts ir pieejams bez procentiem. Portāls Tavām ērtībām ir apkopojis visus populārākos aizdevējus Latvijā .

Rādīt vairāk

Kas ir ātrie kredīti?

Ātrais kredīts (zināms kā SMS kredīts, ONLINE kredīts vai īstermiņa aizdevums) ir kredīts, kurš Latvijā ir kļuvis populārs tieši savas pieejamības dēļ – to viegli var saņemt internetā, neizejot no mājas un noformēšana neaizņem ilgāk par 15 minūtēm. Ārkārtas situācijās, kad nauda nepieciešama neplānoti un steidzami – šis ir lielisks risinājums, papildus tam, Jums nevienam nav jāatskaitās, kur šie līdzekļi tiks tērēti. Lieliski ir tas, ka tev nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla. Ātrais kredīts internetā ir ļoti ērts veids, lai aizņemtos naudu neilgu laiku. Kredīta saņemšanai Tev, lielākoties, nav nepieciešami nekādi dokumenti – nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām un derīgs mobilā tālruņa numurs.

Kredīta devējs izsniedz konkrētu naudas summas, par kādu bijāt vienojušies, un pārskaita uz Tavu bankas kontu ne vēlāk kā vienas darba dienas laikā. Kredīta devēji norāda kādās bankās ir viņiem bankas konti, tādejādi pirms piesakies, vari jau zināt, cik ātrā laikā kredīts tiks saņemts Tavā bankas kontā (negaidot starpbanku pārskaitījumu).
Pateicoties lielajai konkurencei Latvijas kreditēšanas tirgū, ātrie kredīti piedāvā aizņemties naudu bez procentiem vai komisijas maksā uz 30 vai pat 60 dienām, vai ilgāk (skaties piedāvājumus mūsu lapā).

Rādīt mazāk

Min. summa
500 €
Maks. summa
25 000 €
Min. termiņs
3 mēneši
Maks. termiņš
120mēneši
GPL (%)
No 5,9%
Vecums
18 - 70 gadi
PIETEIKTIES
KREDĪTAM

Vairāk par kredītu
Min. summa
1000€
Maks. summa
15 000 €
Min. termiņs
3 mēneši
Maks. termiņš
72 mēneši
GPL (%)
No 5.9%
Vecums
18 - 70 gadi
PIETEIKTIES
KREDĪTAM
Vairāk par kredītu
Min. summa
500€
Maks. summa
15 000 €
Min. termiņs
3 mēneši
Maks. termiņš
84 mēneši
GPL (%)
No 8.9%
Vecums
18 - 70 gadi
PIETEIKTIES
KREDĪTAM
Vairāk par kredītu

Cik ātri iespējams saņemt ātro kredītu?

Ja kredītam esi pieteicies aizdevēja darba laikā, naudu varēsi saņemt savā kontā dažu minūšu laikā, ja Tavs norēķinu konts ir kādā no kredītdevēja sadarbības bankām. Ņem vērā, ja kredītdevēja bankas konts ir citā bankā, nekā tavs, pārskaitījums var aizņemt līdz pat 1 darba dienai. Ja kredītam pieteikums iesniegts ārpus darba laika, kredītu izskatīs un naudu saņemsi, tiklīdz atsāks darba dienu.

Ātrie kredīti internetā - ar ko tas atšķiras?

Šo kredītu, atšķirība no citiem kredīta veidiem, ir iespēja saņemt internetā, neatejot no sava datora vai mobilās ierīces. Nav nepieciešams pildīt garas anketas.

Cik es varu aizņemties?

Kreditēšanas kompānijas ļoti bieži klientiem, kuri piesakās pirmo reizi, piešķir mazākas naudas summas, ne kā tiem, kuri jau bija aizņēmušies un jau pilnīgi atmaksājuši.

Šie nosacījumi arī atškiras starp aizdevējiem. Jaunie klienti īstermiņa aizdevumā, lielākoties, var saņemt no 50 EUR līdz 425 EUR, klienti, kuri jau ir pierādījuši konkrētam aizdevējam savu kredītspēju, var aizņemties par līdz 4000 EUR.

Nosacījumi ātrā kredīta saņemšanai

Kritēriji, lai pieteiktos ātrajam kredītam, ir ne tik stingri, kā patēriņa kredītam vai auto kredītam. Nosacījumi var atšķirties atkarībā no kredītdevēja, lieākoties, lai pieteiktos ātrajam kredītam, ir nepieciešami:

 • Regulāri ienākumi, kas ļautu atmaksāt kredītu;
 • Bankas konts kādā no Latvijas Republikas bankām;
 • Mobilais telefons ar aktīvu pieslēgumu;
 • Bez kredītvēstures pieredzes;
 • Aizdevēju vecuma slieksnis atšķiras, lielākoties, tas ir no 18 gadu vecuma, līdz pat 75 gadiem;
 • Tavā bankas kontā ir jābut 0,01 eiro, lai samaksātu reģistrācijas maksu;

Atteikums kredītam

Pārsvarā atsaka kredītus, ja esi jaunāks par aizdevēja noteikto vecuma slieksni vai ja neesi pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs. Ja esi ievērojami kavējis iepriekšējā kredīta atmaksu vai arī parāda lieta tikusi nodota parādu piedziņas uzņēmumam. Vai vienkārši kļūdas pēc, reģistrējoties esi norādījis kļūdainus datus - arī tā gadās.

Kā iegūt īstermiņa aizdevumu?

Lai noslēgtu īstermiņa aizdevuma kreditēšanas līgumu, Tev ir jāapmeklē aizdevēja inerneta vietne (skaties mūsu lieliskos piedavājumus) un jāseko tajā izklāstītajiem norādījumiem.
Reģistrējoties ir jānorāda Tavi personas dati un kontaktinformācija, papildus jāpārskaita 0,01 eiro uz kredītdevēja kontu. Tas jāveic, lai kreditētājs būtu pārliecināts, ka kāds nav pieteicies kredītam Tavā vārdā. Ļoti svarīgi ir ņemt vērā, ka 0,01 eiro pārskaitījums jāveic tieši no tā konta, kur vēlies saņemt aizdevumu. Uz šo kontu arī pārskaitīs kredītā piešķirtos naudas līdzekļus.
Darba laiks ātro kredītu aizdevējiem parasti ir ilgāks, kā standarta darba laiks citām kredīta kompānijām un parasti ir ilgāks par 8 stundām, jo situācijas, kad nepieciešam aizņemties, var rasties jebkurā mirklī.

Kādiem nolūkiem ātrie kredīti tiek ņemti?

Atšķirībā no vairākiem citiem aizdevumu veidiem, šī aizdevuma saņemšanā kreditoram nav nepieciešams atskaitīties par tā izlietojuma mērķiem, tāpēc interneta bezskaidras naudas aizdevums var tiks izlietots jebkuriem Tevis velamajiem tēriņiem. Populārākie veidi kā izlietot ir sekojoši:

 • Negaidītām un neatliekamām ikdienas vajadzībām: kad tevi ir skārusi neparedzēta situācija, kad steidzami nepieciešams naudas aizdevums, bet personīgi tev tādu nav, ātrā aizdevuma saņemšana ir solis, kas šo problēmsituāciju var atrisināt. Iespējams ar to var segt tādus ikdienas izdevumus kā, piemēram, komunālo pakalpojumu maksājumi, elektrotehnikas, apģērbu vai pārtikas iegāde vai jebkādu citu neatliekamu tēriņu
 • Medicīniskie pakalpojumi: ikvienu var piemeklēt negaidītas veselības problēmas, kuru ārstēšanu nedrīkst atlikt, tāpēc steidzami nepieciešams apmeklēt, piemēram, stomatologu vai traumatologu.
 • Automašīnas remonts: arī ar automašīnu, tāpat kā ar cilvēka veselību, var atgadīties dažādas, neplānotas ķibeles, kuru risināšana nav lēts pakalpojums.
 • Iztika līdz algas dienai: kad mēneša laikā gadās kādi neparedzēti tēriņi, var nākties piedzīvot situāciju, kad, lai iztiktu līdz algas dienai, pietrūkst finanšu līdzekļi.
 • Izdevīga akcijas prece: iespējams, cilvēks jau sen kāro kādu dārgu lietu, bet visu laiku nespēj to atļauties nopirkt, taču tad, kad tā ir nocenota, un līdz tās nopirkšanai pietrūkst pavisam nedaudz, ir iespējams paņemt aizdevumu un beidzot iegūt to savā īpašumā.

Kad lietot ātros kredītus?

Ja pēkšņi ir radusies nepieciešamība pēc papildus naudas līdzekļiem, bet zini, ka varēsi atmaksāt tos algas dienā.
Situācijas var būt dažādas, kādam steidzami jādodas pie zobārsta, vai automašīnu no rīta vairs nevarat piedarbināt, vai darba devējs algu ir aizkavējis par kādu dienu.
Neiesakām lietot ātros kredītus, lai nosegtu citus kredītus vai lielākiem pirkumiem (tiem labāk izmantot patēriņa kredītu). Īstermiņa kredīti ir paredzēti, lai apmierinātu likviditātes vajadzības īsā laika periodā.

Vai es varu atteikties no saņemtā kredīta?

Jā, Tev ir tiesības vienpusēji atkāpties no aizdevuma līguma 14 kalendāro dienu laikā no tā noslēgšanas brīža. Ja Tu nolemj izmantot šīs atteikuma tiesības, tev par to ir jāinformē aizdevējs.

Kredīta maksājuma kavēšana

Ja radušies neparedzēti izdevumi un nevari veikt kredīta atmaksu tam paredzētajā laikā un sanāk kavēt maksājumu dienu - jāinformē aizdevējs. Pēc aizņēmēja lūguma var tikt pagarināts aizdevuma atmaksas datums līgumā noteiktajā kārtībā. Jums aprēķinās nokavējuma procentus par katru maksājuma kavējuma dienu - līdz ar to, pat ja sanāk nokavēt kādu dienu, centies atmaksāt kredītu pēc iespējas ātrāk. Ja Tavi ienākumi, ir izmainījušies un Tu nekādi nespēsi atmaksāt ātro kredītu - jāinformē aizdēvējs. Šajā gadījumā, Tava kredītvēsture var tikt bojāta un papildus tam, būs jāatmaksā parāda atgūšanas izdevumi, kas radušies Kredīta devējam un parāda atgūšanas izdevumi, kas radušies parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzējam (parādu piedziņas uzņēmumam).

Vispārēja informācija

 • Kopējā atmaksājamā summa – izmaksātā kredīta summa un summas lietošanas komisijas, ko jāatmaksā aizdevējam saskaņā ar līguma noteikumiem.
 • GPL (Gada procentu likme) – aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas, kas izteiktas gada procentos no kredīta summas uz Līguma noslēgšanas brīdi. Gada procentu likme – ekvivalents visu to esošo vai turpmāko saistību (izņemto kredīta summu, atmaksu un izmaksu) pašreizējai vērtībai, par kurām ir vienojusies persona, kas nodarbojas ar patērētāja kreditēšanu un patērētājs, izteiktas gada procentos no patērētājam piešķirtās kredīta kopējās summas.
 • Kredīta lietošanas komisija – komisijas maksa, ko aizņēmējs maksā par kredīta izsniegšanu un lietošanu konkrētajā termiņā.
 • Pagarināšana – izsniegtā kredīta termiņa pagarināšana, skaitot pēc pēdējā kredīta atmaksas datuma.
 • Pagarināšanas komisija – kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas komisija, ko aizņēmējs pārskaita uz aizdevēja kontu, lai pagarinātu atmaksas termiņu.
 • Politiski nozīmīga persona — persona, kura Latvijas Republikā, citā dalībvalstī vai trešajā valstī ieņem vai ir ieņēmusi nozīmīgu publisku amatu, tai skaitā valsts varas augstākā amatpersona, valsts administratīvās vienības (pašvaldības) vadītājs, valdības vadītājs, ministrs (ministra vietnieks vai ministra vietnieka vietnieks, ja attiecīgajā valstī ir šāds amats), valsts sekretārs vai cita augsta līmeņa amatpersona valdībā vai valsts administratīvajā vienībā (pašvaldībā), parlamenta deputāts vai līdzīgas likumdošanas struktūras loceklis, politiskās partijas vadības struktūras (valdes) loceklis, konstitucionālās tiesas, augstākās tiesas vai cita līmeņa tiesas tiesnesis (tiesu institūcijas loceklis), augstākās revīzijas (audita) iestādes padomes vai valdes loceklis, centrālās bankas padomes vai valdes loceklis, vēstnieks, pilnvarotais lietvedis, bruņoto spēku augstākais virsnieks, valsts kapitālsabiedrības padomes vai valdes loceklis, starptautiskas organizācijas vadītājs (direktors, direktora vietnieks) un valdes loceklis vai persona, kas šajā organizācijā ieņem līdzvērtīgu amatu.
 • Informācijas lapa – standarta Eiropas Patērētāju Kredīta Informācijas Lapa attiecībā uz Kredītu un tā ir līguma neatņemama sastāvdaļa.

Kredīti kopā ar visām piemērojamām maksām ir jāatmaksā eiro valūtā noteiktajā termiņā, saskaņā ar līgumu. Ja veic maksājumus citā valūtā, Tev ir jāsedz visas izmaksas, kas saistītas ar šīs valūtas konvertāciju uz eiro.

Kreditēšanas līguma darbības laikā gan aizdevējs, gan aizņēmējs savā starpā sazinās latviešu valodā.


Jaunākās ziņas

aiznemiesatbildigi

Par Aiznemiesatbildigi.lv

29 aprīlis 2018

Ikvienam, kurš kādreiz ir aizņēmies, noteikti ir zināms, ka ir svarīgi iegūt pēc iespējas vairāk informācijas par atbildīgu aizņemšanos un citiem jautājumiem, kas saistīti ar finansēm. Tieši tāpēc 2016.gada 15.februārī ir sākusi darboties finanšu izglītības...

lasīt tālāk
ka-nopelnit-naudu

Kā uzlabot finansiālo situāciju?

26 aprīlis 2018

Mūsdienās daudziem cilvēkiem ir slikta vai pat katastrofālo finansiālo situāciju. Tikai pāris veido uzkrājumus un plānot savu personīgo budžetu. Vairums vienkārši dzīvo no algas līdz algai un vienīgais glābiņš tad, kad tās ir finansiālas problēmas,...

lasīt tālāk
ka-ietaupit-naudu

Kā ikdienā ietaupīt naudu? 3 noderīgi ieteikumi, kas noderēs ikvienam!

24 aprīlis 2018

Jautājums - kā ietaupīt - noteikti ir aktuāls ikvienam. Mēs ikdienā ļoti daudz finansiālo līdzekļu veltam lietām, kuras mums nemaz tik ļoti nav nepieciešamas. Ja cilvēks iemācās gudri plānot savus ienākumus un izdevumus, ir iespējams...

lasīt tālāk
kreditvesture

Kā nebanku kredītdevēji izvērtē klienta kredītvēsturi un maksātspēju izsniedzot aizdevumus?

22 aprīlis 2018

Kā jau zināms, aizdevēji vienmēr izmanto vairākus kritērijus, lai noteiktu, vai klientiem ir iespējams izsniegt aizdevumu vai arī nē. Starp šiem kritērijiem ir, piemēram, līdzšinējā aizdevumu atmaksas analīze, tāpat arī pārbauda, vai klientam jau nav...

lasīt tālāk