Izdevīgākais aizdevums motocikla iegādei

Pārvietošanās līdzeklis ikvienam ir svarīgs – neatkarīgi no tā, vai ikdienā pārvietojamies ar velosipēdu, motociklu, personīgo auto vai sabiedrisko transportu – ikviens no šiem transporta līdzekļiem mums ir būtisks, jo tas ir tas, kas palīdz pārvietoties no punkta A uz punktu B.

Viens no šādiem pārvietošanās līdzekļiem ir motocikls. Tomēr ne tikai. Motocikls var būt arī vesels dzīvesveids, aizraušanās, kaislība un dzīvesveida modelis. Tiem, kas izvēlas kā savu pārvietošanās līdzekli motociklu, arī pārējais dzīves ritums ir diezgan pielāgots savam braucamrīkam. Protams, motocikls var būt arī hobijs – brīvdienu pārvietošanās līdzeklis, kad gribas sajusties nedaudz neprātīgākam, brīvākam un mobilākam. Lai nu kā, motocikls arī  ir transportlīdzeklis, kura iegādē jāiegulda lielākas naudas summas – jo īpaši, ja vēlamies kaut ko jaudīgāku, modernāku un specifiskāku. Un kurš gan nevēlas? Ekskluzīvu un labi zināmu ražotāju motociklu mīļotāji (vai kolekcionāri), ir gatavi ieguldīt gana lielas naudas summas, lai  iegūtu savā īpašumā unikālo eksemplāru. Tomēr – kā rīkoties, ka “dzelzs rumaks” pagaidām vēl nav pa kabatai? Patiesībā – vienkārši – lūkojamies izdevīga aizdevuma virzienā! Aizdevums motocikla iegādei ir tikpat ērti un vienkārši pieejams, kā aizdevums automašīnas iegādei – jau pēc neilga brīža un aprēķiniem, varam sēsties mugurā savam “dzelzs zirgam” un doties izbaudīt vēju uz ceļiem!

Motocikls – tāds pats pārvietošanās līdzeklis

Moto transports tiek uzskatīts par tādu pašu pārvietošanās līdzekli, aizdevēju acīs, tāpēc nosacījumi, ņemot aizdevumu motocikla iegādei, ir līdzīgi tiem, kā tad, ja vēlamies iegādāties auto uz līzinga. Ikmēneša maksājumi, aizdevuma līgums, un, kamēr maksājam, paralēli arī pārvietojamies ar savu izvēlēto braucamrīku. Procentu likme gan šādam aizdevumam var būt tradicionāli zemāka, nekā citiem aizdevumu veidiem, ja neskaita hipotekāros aizdevumus.

Tāpat kā aizdevumam pret auto, arī motocikls var kalpot par ķīlu un aizdevēja īpašumu līdz brīdim, kamēr aizdevums tiek atmaksāts. Tomēr, iespējams arī aizdevums motociklam, kur motocikls ir jūsu īpašums, vien laicīgi un regulāri jāveic aizdevuma maksājumi, līdz tas nomaksāts.

Dažādiem aizdevējiem var būt atšķirīgas, specifiskākas prasības – kāds par obligātu prasību uzstādīs apdrošināšanas polišu iegādi, kādam būtisks būs motocikla vecums, tā aizdevuma termiņa beigās. Arī maksimālais aizdevuma termiņš, uz kādu tas tiks izsniegts, var atšķirties. Iespējams, būs aizdevējs, kas piedāvās motocikla finansējuma summu līdz noteiktiem procentiem, ne visu summu kopumā. Katrā gadījumā, izvēloties opciju aizdevums motociklam, izvērtējam dažādu aizdevēju piedāvājumus, lemjot par to, kurš būs piemērotākais un izdevīgākais mums!