Kā uzlabot finansiālo situāciju?

Mūsdienās daudziem cilvēkiem ir slikta vai pat katastrofālo finansiālo situāciju. Tikai pāris veido uzkrājumus un plānot savu personīgo budžetu. Vairums vienkārši dzīvo no algas līdz algai un vienīgais glābiņš tad, kad tās ir finansiālas problēmas, viņi ir paterina kredīti. Šādā situācijā cilvēki bieži tiek vainoti dažādi ārējie apstākļi, piemēram, under-income, nespēju ieiet darba tirgū, nodokļu politiku valstī, utt. Neviens negrib, lai par viņu slikto finanšu situāciju, bet, ja mēs par to padomājam, mēs bieži vien varam tikai uzlabot mūsu spēju uzlabot to tikai tāpēc, ka mūsu slinkums. Šeit ir daži piemēri, kas ilustrē, kā mēs paši postām mūsu iespējas nodrošināt finansiālu labklājību un stabilitāti.

Maksāt par to, ko tu pats vari darīt

Vistiešākajā veidā mēs atkritumu kaudzi naudas no mūsu slinkums ir ar citiem cilvēkiem par darbu, ko mēs varam darīt paši. Tipisks piemērs ir ēst ārpus mājas. Cilvēkiem ir slinkums gatavot paši, tātad viņi izvēlas maksāt divreiz vairāk naudas par maltīti restorānā vai kafejnīcā. Arī dažādi sīki remonti, mašīnas apkopes darbiem, skaistumkopšanas veicināšana un daudzas citas lietas mums ir tendence uzticēt profesionāļiem, lai gan ļoti bieži mēs visu varam darīt mūsu darbu ar ne mazāk labu rezultātu. Padomājiet, cik daudz darba vietu jūs maksājat par citiem, jūs patiesībā varat veikt pats un aprēķināt, cik daudz naudas tu zaudē šādā veidā. Daudziem, kopējā summa varētu būt visai iespaidīgs, un īstenībā tas ir tikai jūsu slinkums.

Jums nav laika, lai finanšu plānošana

Tomēr daudzi cilvēki ir par slinku, lai veltītu laiku uz finanšu plānošanu. Patiesībā populārākais iemesls izveidot budžeta plānu, ne vienmēr ir laika trūkuma vai vienkārši slinkums. Lielākā daļa cilvēku domā, ka budžeta plānošana nav vērts laiku un pūlēm, ko tās iegulda, bet tas pat ir ļoti maldinoša. Ar budžeta plānu, var likvidēt visu nevajadzīgo izdevumu no savu naudas plūsmu un arī nopelnīt, katra eiro izlietojumu. Lai gan tas var ilgt dažas minūtes sava laika un arī nedaudz par katra mēneša darbu, budžeta plānošanu, noteikti ir vērts pārvarēt savu slinkumu. Būs ne tikai ietaupīt naudu, tas arī palīdzēs jums sasniegt visus savus finansiālos mērķus ātrāk.

Jūs nevēlaties jaunināt darbā

Daudzi cilvēki ir tik slinki, ka pat nevēlos pretendēt uz paaugstinājumu darbā, jo viņi zina, ka augstāku amatu nozīmē lielāku darbu un apņēmību. Sākumā tas var šķist absurdi, taču uzskatu, ka, ja jūs neesat viens no tiem. Vai esat kādreiz mēģinājuši rādīt priekšzīmi ar savu iniciatīvu un parādīt, uz ko esi spējīgs? Vai vienkārši ērti sēdēt savā vietā un nevēlos darīt neko vairāk un nevēlas gaidīt? Ja jums pārvarēt savu slinkumu un var ātri iegūt augstāku, labāk apmaksāta darba, un tādējādi tavs finansiālais stāvoklis varētu būt daudz labāks.

Jūs nevēlaties apgūt jaunas iemaņas un zināšanas

Turklāt daudzi cilvēki ir pārāk slinki, lai paši un varētu pretendēt uz vēl lielāku. Lielākā daļa cilvēku parasti uzskatu, ka cilvēkam ir jāmācās, kamēr viņš ir jauns un tam ir jāpielieto iegūtās zināšanas, taču pasaule mainās, un mums ir vajadzīgs, lai to mainītu. Ja nevēlaties palikt, kur esat, un gribat sasniegt vairāk savā dzīvē, tu pats par to ir jācīnās. Jums ir jāapgūst jaunas zināšanas un prasmes, lai būtu konkurētspējīgi darba tirgū un varētu pretendēt uz augsta līmeņa darba vietas un augstu atalgojumu.

Jums nav jāizmanto iespēja nopelnīt papildu

Par slinku negatīvo ietekmi uz finansēm, šķiet, ir ļoti skaidra, nodarbojoties ar papildu darbu. Daudzi sūdzas, ka viņiem ir pārāk zemi ienākumi, vienmēr ir naudas līdzekļu trūkums un pat aizņēmās naudu, lai kaut kā aizpildītu līdz nākamajai algai, bet tas ir ironiski, ka, ja tas kļūst iespējams nopelnīt papildus, tā tiks izmantota tikai retas. Protams, ir vajadzīga arī atpūta, un mēs negribam to darīt, tāpat kā strādāt un nopelnīt naudu, bet, ja jūs pretosities, lai nopelnītu naudu, kad runa ir par finanšu grūtībām, ir skaidrs, ka mēs vainojam pirmkārt un galvenokārt mūsu nabaga finanšu situation. tikai ārējos apstākļos, ko pēc tam. Ja jūs atsakāties no jums papildu darbu tikai savu slinkumu, nevis kāds nopietnāks iemesls, ir skaidrs, ka tu nepavisam nav ieinteresēti pielāgot savas finanses.