Kāpēc kreditētāji dod kredītus bez procentiem?

Pat situācijās, ka nepieciešams ātrais kredīts, daudzi cenšas izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu, ar mazāko pārmaksu. Labākais risinājums dotajā situācijā – kredīts bez pārmaksas.

Kas slēpjas zem kredīta ar 0%?

Šie kredīti ir paši izdevīgākie kredīti aizņēmējiem, tā kā par to izmantošanu nebūs jāmaksā. Ir svarīgi pieminēt, ka šie kredīti izdevīgi tikai tajos gadījumos, ja klients strikti ievēro visus kredīta nosacījumus un atmaksā kredītu noteiktā laikā.

Lielākoties, kritēriji šo kredītu saņemšanai ir vienkāršāki, kā citu kredītu veidiem.

Šādus kredītus, lielākoties, piedāvā aizdevēji saviem klientiem, kuri piesakās pie tiem pirmo reizi. Šādā veidā tie iegūst sev jaunu klientu, kuri par šo kredītu piedāvājumu pastāstīs saviem draugiem. Pie atkārtota aizdevumu, klientam jau būs jāmaksā standarta aizņēmuma procenti.

Šādus piedāvājumus kredītiestādes spiesta piedāvāt dēļ milzīgas konkurences, jo šobrīd Latvijā ir reģistrēti ļoti daudz ātro kredītu kreditētāji, turklāt to skaits turpina pieaugt, pat neskatoties uz to, ka speciālā kreditēšanas atļauja (licence) maksā vairāk kā 71 tūkstoti eiro, pagarināšana katru gadu vēl 14 tūkstošus eiro.

Droši aizņēmumi

Daudzi aizņēmēji nelabprāt aizņemas ātros kredītus, jo ir dzirdējuši negatīvu informāciju. Tomēr, šos darījumus var nosaukt drošiem un salīdzinoši izdevīgiem. Lai piedāvātu kredītus, kompānijai ir jābūt atļaujai. Ja kompānija pārkāpj likumus, tā var pazaudēt licenci. Aizņēmējam nepieciešams pārbaudīt vai kompānijai ir licence, ja tādas nav – tad līguma noslēgšana ar šādu aizdevēju var novest pie lielām problēmām.