Banknote

banknote-logo

www.BanknoteBanknote

Pirmais aizdevums uz 30 dienām bez maksas

Patēriņa kredīts

  • No 50 € līdz pat 3000 €
  • Atmaksas termiņš līdz 36 mēnešiem

GPL likme: 0 – 164.7%

Banknote

Par Banknote ātro kredītu

Nebanku kreditētājs, Banknote, kura zīmols pieder sabiedrībai ar ierobežotu atbidību ExpressCredit (iepriekšējais nosaukums Lombards24.lv), reģistrācijas Nr. 40103252854, juridiskā adrese ir Raunas iela 44 k-1, Rīga, Latvija, LV-1039.

Agrāk pazīstams bija ar savu iepriekšējo zīmolu LOMBARDS24, kuru nomainīja 2015. gadā pret jauno zīmolu Banknote. Saistīts uzņēmums ar zīmolu MoneyMetro. Apmaksātais pamatkapitāls sastāda 1500000.00 eiro. Uzņēmums sadarbojas aizņēmumu platformu Mintos.

Speciālā kreditēšanas licence jeb speciālu atļauju patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Nr. NK-2016-028, ko izsniedzis Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ar 2016. gada 26. septembra lēmumu. Licence izsniegta uz nenoteiktu laiku.
2017. gada apgrozījums, salīdzinot ar 2016. gadu ir palielinājies par 17%, savukārt peļņa ir palielinājusies par iespaidīgiem 308%. 2017. gads gan pēc apgrozījuma, gan pēc peļņas rādītājiem ir labākais uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē.

2017. gada novembrī, uzņēmums uzsāka saviem klientiem piedāvāt arī distances aizdevuma līguma slēgšanu, tādejādi ievērojami paplašinot savu pakalpojumu klāstu. Šobrīd Banknote klienti aizdevuma līguma slēgšanu var veikt gan filiālēs, gan caur izstrādāto klientu portālu, kur iespējams arī pārvaldīt savas saistības.

Uzņēmums ir plaši zināms ar saviem lombardiem, kuri ir 88 gabali pa visu Latvijas teritoriju (gan Jelgavā, gan Valmierā, gan Liepājā), no kuriem aptuveni puse atrodas galvaspilsētā Rīgā. Uzņēmums nodarbina vairāk kā 270 darbiniekus.

Lombardos ir iespējams pret ķīlu saņemt aizdevumus, gan parakstīt kredīta līgumus, kuri pieteikti Banknote.lv mājas lapā un partnera mājas lapā Moneymetro.lv, gan veikt naudas pārvedumus ar Western Union palīdzību.

Šobrīd tiešsaistē, Banknote.lv mājas lapā iespējami ir 2 veidu kredīti:

  • Patēriņā aizdevums – ar summu sākot no 50 eiro, līdz pat 2000 eiro. Termiņš ir no 30 dienām, līdz 36 mēnešiem. Kredītu ir iespējams saņemt gan savā kontā, gan kādā no filiālēm skaidrā naudā. Pirmais patēriņa kredīts ir līdz 800 eiro.

Nosacījumi patēriņa kredīta saņemšanai – jābūt Latvijas Republikas rezidentam vecumā no 20 līdz 60 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu tiešsaistē, nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām un derīgs mobilā tālruņa numurs. Banknote norāda, ka aizpildot pieteikumu filiālē, procentu likmes var atšķirties, neprecizējot uz zemāko vai augstāko pus

  • Senioru aizdevums – ir kredīts, kura mērķauditorija ir pensionāri. Aizdevuma summa ir no 50 eiro līdz 1500 eiro, ar atmaksas termiņu no 30 dienām līdz 24 mēnešiem. Pirmais kredīts ir pieejams līdz 800 eiro.

Lai pieteikto senioru kredītam – ir jābūt Latvijas Republikas rezidentam vecumā no 60 gadiem līdz 80 gadiem vai jāsaņem izdienas pensija, apliecinot to ar derīgu pensionāra apliecību.

Lai saņemtu aizdevumu tiešsaistē, nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām un derīgs mobilā tālruņa numurs. Lai aizņemtos filiālē, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte, izdienas pensijas gadījumā – arī pensionāra apliecība, kā arī jānosauc derīgs mobilā tālruņa numurs.

Lai pieteiktos patēriņa vai senioru kredītam – jāiet uz kādu no Banknote filiālēm vai tiešsaistē, jāaizpilda pieteikums Banknote.lv un jāverificē profilu ar Instantor vai 0,01 EUR pārskaitījumu. Banknote sadarbojas ar 4 bankām – Swedbank, Citadele banku, Luminor un Norvik banku, ja klientam ir kāda no šīm bankām, tad kredītu savā bankas kontā ir iespējams saņemt ātri.

Lai saņemtu aizdevumu filiālē, Jums līdzi jāņem savs personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte, kā arī jānosauc derīgs mobilā tālruņa numurs.

Banknote.lv ir klientu sadaļa MANS KONTS, kur var redzēt savas esošās saistības un ikmēneša maksājumus.