Creamcredit.lv

creamcredit

www.Creamcredit.lvCreamcredit.lv

Patēriņa kredīts līdz 10 000 EUR

Patēriņa kredīts

 • No 500 € līdz pat 10 000 €<
 • Termiņš no 6 līdz 36 mēnešiem
 • Viss process notiek internetā

GPL likme: 33 % – 100%

Par Creamcredit.lv

Nebanku kreditētājs, CreamCredit, kura zīmols pieder sabiedrībai ar ierobežotu atbildību Creamfinance Latvia, reģ. Nr. 40103283854, juridiskā adrese ir Rīga, Uriekstes iela 2A – 24, LV-1005. Dibināta 1. aprīlī 2010. gadā. Apmaksātais pamatkapitāls ir 4959700.00 EUR.
Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Kiprā reģistrētā holdingkompānija “Cream Finance Holding Ltd”.
Uzņēmums plašāk zināms ar 2 uzņēmumam piederošiem zīmoliem – Lady Loan un CreditON.

Speciālā kreditēšanas licence jeb speciālu atļauju patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanaim, ko izsniegusi PTAC 2016. gada 1. novembrī – NK-2016-017 (uz nenoteiktu laiku).

Latvijas alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs.

2017. gadā uzņēmums ir audzējis savu apgrozījumu un tā apgrozījums sasniedzis 3,7 miljonus eiro, ka ir pieaugums 35% apmērā, pret pagājušo gadu. Kompānijas zaudējumi saruka bija 93 822 eiro.

Šobrīd uzņēmums strādā septiņās valstīs Eiropā un ārpus tās – Latvijā, Polijā, Čehijā, Gruzijā, Dānijā, Austrijā un Meksikā. Dažādās valstīs tie darbojas ar dažādiem zīmoliem – CreditON, CreditAir, LendOn.pl, ExtraPortfel, Efino, CreditOn, LendOn, Creditosi un Contante.

Nākamajā gadā kompānija plāno iepazīstināt ar jauniem produktiem, kā arī aktīvi pēta iespējas ieviest blokķēdes (blockhain) tehnoloģiju.

Uzņēmums 2017. gada sākumā saņēmis 21 miljona eiro investīciju no Dienvidāfrikas bankas. Finansējujumu izmantos, lai sekmētu starptautisko izaugsmi un pilna produktu portfeļa ieviešanu jau esošajos tirgos.

PTAC uzņēmumam Creamfinance Latvia ir 2 reizes piemērojis sodu:

2016.gadā – par iespēju saviem klientiem apmeklēt koncertu “Valentīndienas superdiskotēka” bez maksas, jo tā veicina patērētāju bezatbildīgu aizņemšanos. Soda piemēro 6325,00 eiro apmērā.

2018. gadā – patērētājiem noslēgtajos līgumos ir iekļāvusi netaisnīgus līguma noteikumus.
Uzņēmums noslēdzot aizdevuma līgumu ar patērētāju, piemēroja aizdevumam 100% atlaidi,, bet kavētas vai nepilnīgas kredīta summas atmaksas gadījumā atceļ atlaidi un aprēķina komisijas maksu par visu faktisko periodu, tostarp, bezprocentu periodu.
Kā arī līgumā ietvertā nokavējuma procentu likme nav atbilstoša normatīvo aktu prasībām, konkrētajā gadījumā 0,39% dienā. Uzņēmums bija tiesīgs aprēķināt nokavējumu procentus 0.1% apmērā par katru nokavējuma dienu, nevis 0,39% dienā, jo aizņēmuma likmes gadā sākotnējā periodā bija 0%. PTAC arī norāda, ka attiecīgais līguma noteikums, kurš nosaka nokavējuma procentu apmēru, ir uzskatāms par netaisnīgu un tas nav spēkā esošs no līguma noslēgšanas brīža. Sodu piemēro 15 000 eiro apmērā.

Pašā Creamcredit.lv izveidē uzņēmums investēja 2 miljonus eiro. Ieguldītās investīcijas plāno atgūt piecu gadu laikā. Creamcredit.lv tehnoloģiskais risinājums tapis, sadarbojoties kompānijas informāciju tehnoloģiju un kredītriska speciālistiem no vairākām valstīm.

Cream Credit piedāvā saviem klientiem personalizētus kredītus. Katrs piedāvātais kredīts ir pilnībā pielāgots klienta situācijai un iespējām.

Aizdevuma izsniegšanas process tiek pilnībā veikts tiešsaistē. Uzņēmums sola atbildi sniegt 10 minūšu laikā.

Iespējams aizņemties no 500,00 eiro līdz pat 10’000 eiro. Aizpildot pieteikumu iespējams arī norādīt vēlamo aizņēmuma ikmēneša maksājumu, pēc kā arī tiek aprēķināts kredīta termiņš. Kredīta apmaksas termiņs ir no 6 līdz 36 mēnešiem.

Mēneša procentu likmes no 2.4%-6% balstoties uz klienta kredītreitingu. GPL, jeb gada procentu likme – no 33% – 100%.

Nosacījumi kredīta saņemšanai:

 • Latvijas iedzīvotājs, vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
 • Pastāvīga dzīvesvieta Latvijā;
 • Aktīvs konts vismaz vienā no Latvijas komercbankām aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums jebkurā Latvijas tīklā.
 • Nepieciešami ir oficiāli ienākumi.

Lai pieteiktos kredītam ir nepieciešams aizpildīt pieteikumu, kur tiek prasīti pamata dati – vārds, uzvārds, personas kods un ienākumi/izdevumi, kā arī e-pasta adrese.

Nākamajā solī ir nepieciešams autorizēties savā internetbankā, kuru izmantojot klients ļauj noskaidrot savu identitāti, un kura ļauj veikt attālinātos maksājumus. Creamcredit izmanto Instantor rīku, kas ir 100% drošs. Pateicoties sistēmai Instantor nav nepieciešams skaitīt 1 centu nepieciešamais naudas daudzums tiek uzreiz ieskaitīts kontā. Autorizācijai pieejamas 8 Latvijas internetbankas.

Pēc klienta datu analīzes, informācija par rezultātiem un apstiprinājums, kredīta piešķiršanas gadījumā, tiek nosūtīts īsziņas veidā uz klienta norādīto mobilo tālruni.

Uzmanību! Kredīta piedāvājums spēkā ir tikai 48 stundas.

Ja apmierina kredīta nosacījumi, parakstīt līgumu iespējams tiešsaistē savā klienta profilā. Naudas līdzekļi Jūsu kontā tiks ieskaitīti uzreiz, ja Tev ir kāda no 4 lielākajām bankām, kas norādītas zemāk.

Klients ir tiesīgs atmaksāt kredītu pilnībā vai daļēji pirms noteiktā termiņa! Tomēr, rēķinies, ka 1 (vienu) darba dienu iepriekš ir jāinformē Creamcredit, lai saskaņotu atmaksājamās summas apmēru.

Creamcredit piedāvā bezmaksas elektroniski saņemt kredīta atmaksas grafika tabulu un informatīvu izziņu par aktuālajām saistībām. Atmaksas grafiku var apskatīt profila sadaļā Aizdevuma pārskats.

Ja vēlies mainīt kredīta nosacījumus – mainīt maksājuma termiņu, palielināt kredītlimitu u.c., tad profila sadaļā Aizdevuma pārskats ir jāsagatavo jauns kredīta pieteikums.

Ja sanāk kavēt kredīta maksājumu, zini – Creamcredit ieskaita ieskaitītos naudas līdzekļus saistību izpildei šādā secībā – nenomaksātie procenti, aizdevums, līgumsods.

Creamcredit sadarbojas ar 4 lielākajām bankām, līdz ar to kredīta atmaksa ir vienkāršāka un ātrāka. Rekvizīti norēkiniem:

 • Citadele LV27PARX0012897210008
 • Swedbank LV72HABA0551045203340
 • Norvik LV11LATB0002210093984
 • Nordea LV91NDEA0000085014079

Uzņēmums Creamcredit strādā 7 dienas nedēļā. Darba dienās no 8:00 rītā līdz pat 22:00 vakarā. Brīvdienās no 10:00 rītā līdz 20:00 vakarā. Sazināties iespējams ir pa tālruni 27231100 vai e-pastā – INFO@CREAMCREDIT.LV.