Moneymetro

moneymetro logo

MoneymetroMoneymetro

Patēriņa kredīts līdz 3000 EUR

Par Moneymetro kredītu

Nebanku kreditētājs, MoneyMetro, kura zīmols pieder sabiedrībai ar ierobežotu atbidību ViziaFinance (iepriekšējais nosaukums MoneyMetro), reģistrācijas Nr. 40003040217, juridiskā adrese ir Raunas iela 44 k-1, Rīga, Latvija, LV-1039. Apmaksātais pamatkapitāls sastāda 569148.00 eiro. Saistīts uzņēmums ar zīmolu BANKNOTE. Zīmols MoneyMetro tika palaists 2016. gadā beigās. Uzņēmums sadarbojas aizņēmumu platformu Mintos.

Speciālā kreditēšanas licence jeb speciālu atļauju patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Nr. NK-2016-019, ko izsniedzis Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ar 2016. gada 26. septembra lēmumu. Licence izsniegta uz nenoteiktu laiku.

Pirms neilga laika uzņēmumam bija 4 filiāles, kuras atradās Daugavpilī, Liepājā un divas Rīgā. Uzņēmums visas četras filiāles ir slēdzis un uzņēmuma paziņojums ir tāds, ka MoneyMetro turpina savu darbību tikai Online jeb tiešsaistes vidē, tomēr, pašlaik, lai parakstītu kredīta līgumu ir jādodas uz kādu no BANKNOTES filiālēm.

MoneyMetro arī norāda to, ka viņi šobrīd strādā pie jauna vēl labāka aizdevuma produkta. Viņu klienti būs pirmie, kam būs iespēja izmēģināt mūsu vīziju par jaunu un mūsdienīgu finanšu risinājumu cilvēkiem.

Šobrīd MoneyMetro piedāvā tikai patēriņa kredītu – aizņemties iespējams no 100 eiro līdz 3000 eiro, ar termiņu no 4 mēnešiem līdz pat 60 mēnešiem.

Lai saņemtu to, nepieciešams ir aizpildīt pieteikumu, sagaidīt zvanu no MoneyMetro darbinieka. Zvans būs 30 minūšu laikā, kopš aizpildīšanas brīža – būs papildus informācija jāsniedz un, ja kredīta summa būs virs 1000 eiro, tad arī būs nepieciešams konta pārskats par 3 mēnešiem. Pirmo reizi aizņemoties, patēriņa kredītu MoneyMetro izsniedz līdz pat 2000 eiro.

MoneyMetro izskata patēriņa kredīta pieteikumus katru dienu no 08.00 rītā līdz 22.00 vakarā. Pieteikuma izskatīšana notiek vidēji 30 minūšu laikā.

Kredītu ir iespējams saņemt gan savā kontā, gan kādā no Bankonote filiālēm skaidrā naudā.

Kas nepieciešams, lai saņemtu MoneyMetro patēriņa aizdevumu?

Jābūt Latvijas Republikas rezidentam vecumā no 25 līdz 70 gadiem un regulārai darba algai vai pensijai virs 500 EUR mēnesī. Parakstot kredīta līgumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam – pasei vai ID kartei.

Iespējams saņemt papildu patēriņa aizdevumu esošās summas ietvaros.

Klientu ērtībai ir izveidota sadaļa Moneymetro.lv mājas lapās – MANS KONTS, kur var uzzināt pilnu patēriņa kredīta atmaksas summu un to atmaksāt. Arī ikmēneša maksājuma summu atradīsiet šajā sadaļā.

Moneymetro ekrānšāviņš

Moneymetro

Atsauksmes

Lai Jūs varētu pieņem labāko risinājumu, izvēlēties Jums izdevīgāko aizdevēju kompāniju, esam izveidojuši sadaļu atsauksmes par aizdevējiem. Pievieno atsauksmi arī Tu!