ONEfinance.lv

onefinance logo

www.ONEfinance.lvONEfinance.lv

Auto līzings sākot ar 7% gadā

Patēriņa kredīts

 • No 500 € līdz pat 10 000 €
 • Termiņš no 4 līdz 24 mēnešiem

Auto līzings

 • No 1000 € līdz pat 15 000 €
 • Atmaksas termiņš līdz 72 mēnešiem

Kredītu apvienošana

 • No 500 € līdz pat 4500 €
 • Atmaksas termiņš līdz 72 mēnešiem

Aizdevums pret auto

 • No 1000 € līdz pat 10 000 €
 • Atmaksas termiņš līdz 72 mēnešiem

ONEfinance.lv

Par ONEfinance.lv

ONEfinance.lv kreditēšanas zīmols, kurš Latvijas Republikas kreditēšanas tirgū ir paradījies salīdzinoši nesen. Zīmols sevi pozicionē kā īpaši modernu aizdevēju kompāniju ar izdevīgiem un pārskatāmiem kredīta nosacījumiem.

Zīmols ONEfinance.lv pieder sabiedrībai ar ierobežotu atbildību ONEFINANCE GROUP, tās reģistrācijas numurs 40103978718, reģistrēta komercreģistrā 21. martā 2016. gadā. Juridiskā adrese ir Rīga, Ģertrūdes iela 10, LV-1010, šajā pašā adresē arī izvietots klientu pieņemšanas centrs, kur klienti var parakstīt kredītu līgumus vai vienkārši precizēt jautājumus, kas saistīti ar kredīta saņemšanu.

Lai arī ONEfinance.lv, pašlaik, nevar lepoties ar ilgu gadu pieredzi, tas jau paspējis iemantot klientu uzticību un atpazīstamību, pateicoties individuālai un modernai pieejai katram klientam.

Aizdevuma process ir vienkāršs un ātrs – ONEfinance.lv piedāvā uzzināt savas finanšu iespējas neizejot no mājām, tādejādi jau dodoties pie uzņēmuma parakstīt kredīta līgumu, vari rēķināties ar piedāvāto un ieplānot jau savu nākamo pirkumu vai, piemēram, mājokļa remontu.

ONEfinance.lv piedāvā dažādus kredītu pakalpojumus, lai katrs klients varētu atrast sev piemērotāko:

 • Auto līzings – uzņēmums piedāvā klientiem gan klasisko auto līzingu, kur klients kredīta līguma darbības laikā ir kā auto turētājs, gan aizvien no klientu puses pieprasīto kredīta produktu – auto kredītu. Noslēdzot auto kredīta līgumu, klientam ir iespēja izvēlēties auto pat 60 dienu laikā, tādējādi, bez steigas, izvēloties labāko auto. Auto līzings un auto kredīts pieejams
  bez pirmās iemaksas un obligāta KASKO. Procenti sākot no 7%, ar kredīta atmaksas termiņu līdz pat 6 gadiem. Līzinga summa sākot no 1000 eiro līdz pat 15’000 eiro.
 • Patēriņa kredīts – kredīta summa sākot 500 eiro mazākiem pirkumiem vai pat 10’000 eiro lielākiem pirkumiem. Ar iespēju to atmaksāt no 3 mēnešiem līdz pat 6 gadiem. Pievilcīgas likmes no 14,4% līdz 45%, kas atkarīgas no klienta kredītvēstures.
  Aizdevums pret auto – klientiem, kuriem ir auto, bet kādu iemeslu dēļ (kredītvēsture, ienākumi), klientiem nevar piedāvāt patēriņa kredītu bez ķīlas, uzņēmums piedāvā aizdevumu pret auto. Aizdevums pret auto līdz pat 90% apmērā no auto vērtības un auto paliek klienta lietošanā. Atmaksas termiņš līdz 6 gadiem, aizdevuma summa līdz pat 10 000 eiro.
 • Kredītu apvienošana un pārkreditācija – uzņēmums piedāvā apvienot kredītus un tādejādi klients iegūst vienu zemāku ikmēneša maksājumu, labākus līguma nosacījumus un iespēju ātrāk atmaksāt aizdevumu. Vai arī pārkreditēt kādu vienu neizdevīgu kredītu, piemēram, auto līzingu ar augstiem procentiem.
  Noslēgt līgumu piedāvā arī attālināti – ar kurjera palīdzību vai arī e-paraksta palīdzību. Uzņēmums piedāvā kredītu arī ārzemēs strādājošiem klientiem.

Atrāka kredīta atmaksa – gan pilnīga, gan daļēja ir iespējama un to neapliek ne ar soda sankcijām, ne papildus maksājumiem. Tikai procenti, apkalpošanas maksa līdz kredīta pilnīga dzēšanas dienai.

Nosacījumi kredīta saņemšanai ONEfinance.lv, nav no tiem stingrākajiem – ir jābūt Latvijas republikas pilsonim vecumā no 21-70 gadiem, ar ikmēneša ienākumiem vismaz 260 EUR pēc nodokļu nomaksas un nepieciešams norēķinu konts kādā no Latvijas bankām.

ONEfinance.lv darba laiks ir darba dienās no 9:00 rītā līdz 18:00 vakarā. Brīvdienās nestrādā. Ja sanāk aizpildīt pieteikumu ārpus uzņēmuma darba laika, tas tiks apstrādāts nākamajā darba dienā. Atbilde uz kredīta pieteikumu, ja anketa ir korekti aizpildīta, tiek sniegta aptuveni 30 minūšu laikā.

Kontakti ONEfinance.lv ir www.onefinance.lv – ērti lietojamā mājas lapa, kur var aizpildīt pieteikumu kredītam, kā arī var sazināties ar uzņēmumu telefoniski – +371 27787787 vai arī klientu pieņemšanas centrā – Ģertrūdes iela 10, Rīgā.