Vizia.lv

vizia-logo

www.Vizia.lvVizia.lv

Pirmās 30 dienas bez komisijas maksas

Patēriņa kredīts

  • No 50 € līdz pat 2000 €
  • Termiņš no 4 līdz 24 mēnešiem
  • Pirmās 30 dienas bez komisijas maksas

GPL likme: 0 – 144%

Vizia.lv

Par Vizia.lv

Nebanku kreditētājs, VIZIA, kura zīmols pieder sabiedrībai ar ierobežotu atbidību ViziaFinance (iepriekšējais nosaukums MoneyMetro), reģistrācijas Nr. 40003040217, juridiskā adrese ir Raunas iela 44 k-1, Rīga, Latvija, LV-1039. Apmaksātais pamatkapitāls sastāda 569148.00 eiro. Saistīts uzņēmums ar zīmolu BANKNOTE. 2016. gadā beigās uzņēmums sāka strādāt ar zīmolu MoneyMetro, līdz pat 2017. gada beigām. Plašākai publikai nezināmu iemeslu dēl, uzņēmums apstādināja zīmola MoneyMetro darbību un 2018. gada martā palaida zīmolu VIZIA.

Uzņēmums sadarbojas aizņēmumu platformu Mintos.

Speciālā kreditēšanas licence jeb speciālu atļauju patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Nr. NK-2016-019, ko izsniedzis Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ar 2016. gada 26. septembra lēmumu. Licence izsniegta uz nenoteiktu laiku.

VIZIA piedāvā kredītu uz termiņu 4, 6, 12 vai pat 24 mēnešiem.

Kredīta summa ir sākot no 50 eiro līdz pat 2000 eiro.

Kredīta saņemt var tikai klienta kontā, kas norādīts kredītlīnijas līgumā. Pats kredīta līgums tiek slēgts uz nenoteiktu laiku.

VIZIA piedāvā klientiem aizņemties un atdot tādu pašu summu, kādu aizņēmies, pie viena nosacījuma –  ja aizņēmējs veic pilnu aizdevuma atmaksu līdz pirmajam maksājuma datumam.

VIZIA aizdevuma saņemšanas kārtība

Lai saņemtu VIZIA aizdevumu ir nepieciešams būt Latvijas Republikas rezidentam vecumā no 20 līdz 80 gadiem, aktīvam bankas kontam kādā no Latvijas bankām un derīgam mobilā tālruņa numura.

Lai pieteiktos aizdevumam būs jāaizpilda pieteikums Vizia.lv mājas lapā un papildus būs  nepieciešams veikt 0,01 eiro pārskaitījumu vai ar Instantor palīdzibu verificēt savu profilu.

VIZIA uz šo brīdi sadarbojas ar 5 bankām – A/S Swedbank, A/S SEB banka, A/S Citadele banku, A/S Luminor un A/S Norvik banku. Ja tev ir bankas kādā no iepriekš nosauktajām bankām, tad aizdevumu var saņemt pat 15 minūšu laikā. Ja ir cita banka, tad kredītu saņemt savā kontā varēsi vidēji 1 dienas laikā.

Klientu izvērtēšana notiek individuāli. Lai saņemtu piedāvājumu, nepieciešams būs aizpildīt pieteikumu. Pirmajā reizē iespējams aizņemties pat visu maksimālo piedāvāto summu – 2000 eiro.

Iespējams saņemt papildu patēriņa kredītu esošās summas ietvaros.

Pirms termiņa atmaksa ir iespējam un informāciju par aizdevuma atmaksu var noskaidrot klienta profila sadaļā.

Klientu ērtībai ir izveidota sadaļa Vizia mājas lapās – MANS KONTS, kur var uzzināt pilnu patēriņa kredīta atmaksas summu un to atmaksāt. Arī ikmēneša maksājuma summu atradīsiet šajā sadaļā.

VIZIA visbiežākais iemesls kredīta atteikumam ir negatīva atbilde no parādnieku reģistra par kredītvēsturi.