Kredītu apvienošana – Salīdzini 3 populārākos

Kredītu apvienošana – vairāku kredītu apvienošana vienā izdevīgākā kredītā. Šīs apvienošanas rezultātā klients iegūst vienu lielāku kredītu (nepārsniedzot apvienoto kredītu kopsummu), bet ar labākiem kredīta nosacījumiem – mazāku aizņēmuma likmi, mazāku ikmēneša maksājumu.
Pārkreditācija ir viena kredīta nosegšana ar citu kredītu. Šajā gadījumā, arī kredīta summa nemainās, bet kredīta nosacījumi gan. Un klients iegūst mazāku ikmēneša maksājumu, labāku aizņēmuma likmi.

Min. summa
500 €
Maks. summa
25 000 €
Min. termiņs
3 mēneši
Maks. termiņš
120mēneši
GPL (%)
No 5,9%
Vecums
18 - 70 gadi
PIETEIKTIES
KREDĪTAM

Vairāk par kredītu
Min. summa
1000€
Maks. summa
15 000 €
Min. termiņs
3 mēneši
Maks. termiņš
72 mēneši
GPL (%)
No 5.9%
Vecums
18 - 70 gadi
PIETEIKTIES
KREDĪTAM
Vairāk par kredītu
Min. summa
500€
Maks. summa
15 000 €
Min. termiņs
3 mēneši
Maks. termiņš
84 mēneši
GPL (%)
No 8.9%
Vecums
18 - 70 gadi
PIETEIKTIES
KREDĪTAM
Vairāk par kredītu

Izmanto apvienošanu vai pārkreditāciju, ja:

 • Ikmēneša kredīta maksājuma kopsumma ir ļoti liela;
 • Vēlies samazināt aktīvo aizdevumu procentu likmes;
 • Vēlies veikt vienu maksājumu.

Kredītu apvienošanas vai pārkreditācijas iespējas:

 • Aizdevuma summa no 70 eiro līdz pat 10 000 eiro;
 • Termiņš no 3 mēnešiem līdz pat 6 gadiem;
 • Iespējams apvienot pat 15 kredītus vienā;
 • Viens ikmēneša maksājums un skaidri zināms termiņš;
 • Kredītu pirms līguma termiņa iespējams atmaksāt bez papildus maksām.

Pastāv 2 veidu kredītu apvienošanas vai pārkreditācijas veidi – nodrošinātie un nenodrošinātie. Nodrošinātā kredītā, klienta īpašums (automašīna, nekustamais īpašums – Hipotekārais kredīts) kalpo kā ķīla. Nenodrošinātā gadījumā, klients aizņemas pret saviem ienākumiem. Lielākoties, nenodrošinātie kredīti apvienošanā ir grūtāk iegūstami, tā procentu likmes var būt nedaudz augstākas, bet tik un tā, šīs likmes ir vairākas reizes zemākas, kā ātrajiem kredītiem.

Nosacījumi kredītu apvienošanai:

 • Aizņēmējam ir jābūt vismaz 20 gadus vecam, atmaksas termiņa beigās, ne vecākam par 75 gadiem;
 • Jābūt ienākumiem, vismaz minimālas algas apmērā;
 • Nepieciešami oficiāli, pierādāmi, regulāri ienākumi (alga, ienākumi no īres u.c.);
 • Nesabojāta kredītvēsture;
 • Darba stāžs pēdējā darba vietā nedrīkst būt mazāks par 3 mēnešiem (šie trīs mēneši, parasti, ir pārbaudes laiks darba vietā);
 • Nepieciešams būs konta pārskats par pēdējiem 4 – 12 mēnešiem (ienākumu un saistību pārbaudei);
 • Pase vai eID pie līguma noslēgšanas;
 • Klienta maksātspēju izvērtē individuāli, ņemot vērā esošās saistības un ienākumus.

Aizdevuma summa tiek izsniegta pārskaitot to uz līgumā norādīto bankas norēķinu kontu, vai klienta kreditoru (līzinga devēju) norēķinu kontiem.

Izskatīšana notiek elektroniski, tomēr paša līguma noslēgšana, uz šo brīdi, ir iespējama tikai fiziski parakstot līgumu kādā no klientu apkalpošanas centriem, vai ar kurjera palīdzību.

Noslēdzot līgumu, būs precīzi jānorāda kredītsaistību atlikumus uz līguma noslēgšanas dienu, lai varētu tos pilnībā apmaksāt.

Ātro kredītu apvienošana

Latvijā, ērtās iegūšanas dēļ, ļoti populāri ir ātrie kredīti. Papildus tam, daudzās akcijas, kur iespējams aizņemties uz noteiktu laiku (līdz 60 dienām) nemaksājot par kredītu izmantošanu vispār, ir radījusi vēl lielāku pieprasījumi pēc tiem. Ātrie kredīti pēc savas būtības, ir lielisks veids kā aizņemties naudu, ja pietrūkst maza naudas summa uz īsu laika posmu (pāris nedēļas līdz algas dienai utt.). Tomēr, šim kredīta veidam, ja neievēro kredīta nosacījumus – pilnīgu kredīta atmaksa līdz noteiktajam datumam, ir jāmaksā pagarināšanas maksa. Maksājot šo pagarināšanas maksu, aizņēmuma pamatsumma netiek dzēsta. Papildus šim faktoram, ātro kredītu aizņēmums ir jāatmaksā vienā maksājumā, nereti vien, šis faktors ir noteicošais, kādēļ cilvēki nespēj to atmaksāt. Tas ir pat ļoti saprotami, ja vienā mēnesī ir jāatmaksā puse vai pat vairāk no saviem ienākumiem, finansiālā situācija var būt ļoti nepatīkama.

Šādā gadījumā, kredītu apvienošana var būt lielisks līdzeklis parāda restrukturizācija jeb pārkārtošanai. Kredītu apvienošanas vai pārkreditācijas gadījumā, ikmēnesi klients maksājot sedz gan pamatsummu, gan procentus par šī kredīta izmantošanu. Ikmēneša maksājuma summa ir fiksēta visu kredīta termiņu. Turklāt procenti pārkreditācijas vai kredītu apvienošanas gadījumā var būt pat 10 reizes zemāki, kā ātrajiem kredītiem.

Ņem vērā, ka apvienojot ātros kredītus, patēriņa kredītus, veikt pārkreditāciju auto līzingam – šādā veidā izdosies ne tikai ietaupīt naudas līdzekļus, bet arī iegūsi vienu saprotamu un viegli izsekojamu maksājumu.


Jaunākās ziņas

aiznemiesatbildigi

Par Aiznemiesatbildigi.lv

29 aprīlis 2018

Ikvienam, kurš kādreiz ir aizņēmies, noteikti ir zināms, ka ir svarīgi iegūt pēc iespējas vairāk informācijas par atbildīgu aizņemšanos un citiem jautājumiem, kas saistīti ar finansēm. Tieši tāpēc 2016.gada 15.februārī ir sākusi darboties finanšu izglītības...

lasīt tālāk
ka-nopelnit-naudu

Kā uzlabot finansiālo situāciju?

26 aprīlis 2018

Mūsdienās daudziem cilvēkiem ir slikta vai pat katastrofālo finansiālo situāciju. Tikai pāris veido uzkrājumus un plānot savu personīgo budžetu. Vairums vienkārši dzīvo no algas līdz algai un vienīgais glābiņš tad, kad tās ir finansiālas problēmas,...

lasīt tālāk
ka-ietaupit-naudu

Kā ikdienā ietaupīt naudu? 3 noderīgi ieteikumi, kas noderēs ikvienam!

24 aprīlis 2018

Jautājums - kā ietaupīt - noteikti ir aktuāls ikvienam. Mēs ikdienā ļoti daudz finansiālo līdzekļu veltam lietām, kuras mums nemaz tik ļoti nav nepieciešamas. Ja cilvēks iemācās gudri plānot savus ienākumus un izdevumus, ir iespējams...

lasīt tālāk
kreditvesture

Kā nebanku kredītdevēji izvērtē klienta kredītvēsturi un maksātspēju izsniedzot aizdevumus?

22 aprīlis 2018

Kā jau zināms, aizdevēji vienmēr izmanto vairākus kritērijus, lai noteiktu, vai klientiem ir iespējams izsniegt aizdevumu vai arī nē. Starp šiem kritērijiem ir, piemēram, līdzšinējā aizdevumu atmaksas analīze, tāpat arī pārbauda, vai klientam jau nav...

lasīt tālāk