Naudas aizdevums internetā – Salīdzini 12 populārākos

Izdevīgākais naudas aizdevums internetā – kurš ir piemērotākais Tev? Salīdzini aizdevumu piedāvājumus un izvēlies labāko aizdevēju starp daudzajiem pakalpojumu sniedzējiem. Salīdzini minimālās un maksimālās pieejamās summas, zemākās procentu likmes un izdevīgākos atmaksas periodus. Portāls Tavām ērtībām ir apkopojis visus populārākos aizdevējus Latvijā .

Min. summa
500 €
Maks. summa
25 000 €
Min. termiņs
3 mēneši
Maks. termiņš
120mēneši
GPL (%)
No 5,9%
Vecums
18 - 70 gadi
PIETEIKTIES
KREDĪTAM

Vairāk par kredītu
Min. summa
1000€
Maks. summa
15 000 €
Min. termiņs
3 mēneši
Maks. termiņš
72 mēneši
GPL (%)
No 5.9%
Vecums
18 - 70 gadi
PIETEIKTIES
KREDĪTAM
Vairāk par kredītu
Min. summa
500€
Maks. summa
15 000 €
Min. termiņs
3 mēneši
Maks. termiņš
84 mēneši
GPL (%)
No 8.9%
Vecums
18 - 70 gadi
PIETEIKTIES
KREDĪTAM
Vairāk par kredītu

Kas ir naudas aizdevums?

Diemžēl dzīvē gadās tādas situācijas, kad steidzami nepieciešama nauda kādam neparedzētam pirkumam vai vajadzībai, kam nepietiek naudas no ikmēneša ienākumiem, nav arī nekādu iekrājumu, un lūgt palīdzību ģimenei, draugiem vai radiniekiem īsti nav vēlēšanās, turklāt nevar jau zināt, vai viņi vispār spētu palīdzēt šajā situācijā. Tādos gadījumos lielisks risinājums ir naudas aizdevums jeb kredīts internetā. Tas ir finanšu pakalpojums, kurā kāda kreditēšanas kompānija aizdod naudu privātpersonai vai kādai citai kompānijai, un par to tiek pieprasīts ikmēneša maksājums ar procentiem. Tā kā naudai ir ļoti liela nozīme, tad arī lielāku pirkumu iegādei bieži cilvēki mēdz aizņemties naudu, ņemot kredītu internetā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa tēriņiem.

Ko nozīmē vārds “Nauda”?

Vārdam “nauda” visprecīzākais apzīmējums varētu būt tāds – tā ir līdzeklis, kuru iespējams apmainīt pret mūsu kāroto preci vai pakalpojumu. Tas ir viss, ko varam izmantot maiņā pret to, ko visvairāk vēlamies vai kas mums ir nepieciešams. Nauda ir galvenais maiņas līdzeklis. To varam nopelnīt, un par to varam nopirkt gandrīz visu, ko vien varam iedomāties, un tieši tādēļ tā ir tik ļoti vērtīga un noderīga. Tā spēj piepildīt gandrīz visus sapņus, un, ja neizdodas pietiekami daudz nopelnīt, tad naudu var arī aizņemties.

Naudas aizdevums – tas pats patēriņa kredīts?

Ar vārdiem “naudas aizdevums” parasti tiek apzīmēts patēriņa kredīts, kas nozīmē, ka šim finanšu pakalpojumam tiek noteikts konkrēts termiņš, cik ilgā laika posmā naudas aizdevums jāatmaksā, un arī noteiktas gada procentu likmes, jo ikviens, kurš aizdod kādam naudu, labprāt par to saņemtu arī kādu atlīdzību. Procenti parasti tiek aprēķināti par mēnesi vai gadu, un, lai gan šie procentu maksājumi nav lieli, tomēr beigās kopā sanāk diezgan liela summa, kuru Jums jāatmaksā kreditēšanas kompānijai, no kā aizņēmāties naudu.

Pims saņems aizdevumu, ko būtu vērts zināt?

Ja vēlaties ņemt kredītu, Jums ir pirms tam jāiepazīstas ar dažiem būtiskiem noteikumiem. Lai aizņemtos naudu no kādas kreditēšanas kompānijas, Jums jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem, bet ir arī tādas kompānijas, kur naudas aizdevumu izsniedz tikai no 21 gadu vecuma, un maksimālais vecums ir 65 gadi (ir dažas kompānijas, kur tomēr līdz 75 gadiem ir iespējams saņemt kredītu). Naudas aizdevumi tiek izsniegti visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuriem ir oficiāla darba vieta ar stabilu algu vai ienākumu avots ir pensija. Tā kā naudas aizdevēju kompānijas ir vairākas, iesakām izpētīt internetā pieejamo informāciju par visām kompānijām un izvēlēties Jums piemērotāko, uzticamāko un izdevīgāko.

Cik lielu aizdevumu var saņemt pirmajā reizē?

Arī summa, ko pirmajā reizē varat aizņemties, mēdz ļoti atšķirties. Vidēji minimālā summa ir 50 eiro, bet maksimālā – 1500 eiro. Tomēr tas nenozīmē, ka Jūs jau pirmajā reizē nevarētu tikt pie naudas aizdevuma lielākam pirkumam, ja nepieciešams vairāk aizņemties, jo ir tādas kompānijas, kas izsniedz kredītu pat līdz 2000 vai 4000 eiro. Ilgtermiņa naudas aizdevumu izsniedz gan bankas, gan privātie jeb nebanku aizdevēji, tāpēc kreditoru saraksts ir tik plašs, lai varat izvēlēties Jums piemērotāko kompāniju, no kuras aizņemties naudu.

Kur var tērēt naudas aizdevumu?

Lielāku naudas summu pirkumus, kuriem ne vienmēr pietiek finanses no savas algas un iekrājumiem, cilvēki neveic pārāk bieži, tomēr ik pa laikam tādi dzīvē mēdz būt, piemēram, iegādājoties automašīnu, labu un jaudīgu tehniku, varbūt pat dzīvokli vai veiktu nepieciešamu remontu, segtu kādus ārstēšanās izdevumus… Un tad ir nepieciešams ņemt kredītu, lai šo pirkumu varētu izdarīt un iegūt kāroto vai ļoti nepieciešamo, bez kā vairs nevarat iztikt un iedomāties savu dzīvi. Ir vēl kāds ļoti nozīmīgs kreditoru uzstādījums, bez kā nav iespējams saņemt ilgtermiņa naudas aizdevumu – Jums ir jābūt oficiālai darba vietai, stabiliem ikmēneša ienākumiem, kā arī pozitīvai kredītvēsturei. Arī saņemšanas periods, kurā Jūs varēsiet saņemt naudas aizdevumu savā kontā, atšķiras, jo kompānijai ir nepieciešams nopietnāks klienta maksātspējas izvērtējums. Dažos gadījumos Jūs savu kredītu saņemsiet kontā jau pēc dažām stundām, bet mēdz būt arī tādi gadījumi, kad to ir jāgaida ilgāk, un naudas aizdevumu Jums ieskaita kontā tikai pēc pāris dienām.

Cik lielu aizdevumu var saņemt, kā tam pieteikties?

Ja esat izlēmis, ka vēlaties ņemt kredītu un Jums tas šajā situācijā tiešām ir nepieciešams, kā arī skaidri zināt, cik lielu naudas summu vēlaties aizņemties, tad atliek doties uz kādu no interneta vietnēm, kurās ir pieejama plaša salīdzinoša informācija par visām kreditēšanas kompānijām, un, izpētot noteikumus, izvēloties Jums vispiemērotāko, uzticamāko un izdevīgāko kompāniju, atveriet šīs firmas mājaslapu, reģistrējieties un aizpildiet pieteikumu naudas aizdevuma saņemšanai. Ja esat jau iepriekš izlēmis, kurā kompānijā vēlaties aizņemties naudu, droši varat doties uzreiz uz šīs firmas mājaslapu, bet iesakām tomēr izpētīt pieejamo informāciju arī par citām kreditēšanas kompānijām, jo varbūt atradīsiet kādu izdevīgāku piedāvājumu.

Kad mājaslapa atvērta, tad Jums būs jāizvēlas naudas summa, cik lielu aizdevumu vēlaties ņemt, un termiņš, uz cik ilgu laiku vēlaties šo naudas aizdevumu saņemt. Pēc tam veiksiet reģistrāciju un apstiprināsiet savu bankas kontu un autentiskumu, pārskaitot kreditēšanas kompānijai vienu eiro centu uz viņu bankas kontu. Tālāk jau notiks izvērtēšana, vai Jums piešķirt naudas aizdevumu. Pozitīva rezultāta gadījumā Jūs jau tajā pašā dienā saņemsiet nauda tajā bankas kontā, kuru uzrādījāt kā savējo, veicot viena eiro centa pārskaitījumu naudas aizdevēju kompānijai.

Aizdevums internetā

Kredītu internetā paņemt ir vienkārši, un pieteikuma aizpildīšana neaizņem daudz laika, tomēr, ja par kaut ko šaubāties vai rodas kādi jautājumi, droši sazinieties ar kompāniju un noskaidrojiet to, ko vēlaties uzzināt. Īpaši tad, ja ņemat kredītu pirmo reizi. Rīkojieties apdomīgi, neaizņemieties naudu vairāk, nekā Jums nepieciešams, kā arī pirkumiem, bez kuriem varat iztikt, un izvērtējiet apmaksāšanas iespējas!


Jaunākās ziņas

aiznemiesatbildigi

Par Aiznemiesatbildigi.lv

29 aprīlis 2018

Ikvienam, kurš kādreiz ir aizņēmies, noteikti ir zināms, ka ir svarīgi iegūt pēc iespējas vairāk informācijas par atbildīgu aizņemšanos un citiem jautājumiem, kas saistīti ar finansēm. Tieši tāpēc 2016.gada 15.februārī ir sākusi darboties finanšu izglītības...

lasīt tālāk
ka-nopelnit-naudu

Kā uzlabot finansiālo situāciju?

26 aprīlis 2018

Mūsdienās daudziem cilvēkiem ir slikta vai pat katastrofālo finansiālo situāciju. Tikai pāris veido uzkrājumus un plānot savu personīgo budžetu. Vairums vienkārši dzīvo no algas līdz algai un vienīgais glābiņš tad, kad tās ir finansiālas problēmas,...

lasīt tālāk
ka-ietaupit-naudu

Kā ikdienā ietaupīt naudu? 3 noderīgi ieteikumi, kas noderēs ikvienam!

24 aprīlis 2018

Jautājums - kā ietaupīt - noteikti ir aktuāls ikvienam. Mēs ikdienā ļoti daudz finansiālo līdzekļu veltam lietām, kuras mums nemaz tik ļoti nav nepieciešamas. Ja cilvēks iemācās gudri plānot savus ienākumus un izdevumus, ir iespējams...

lasīt tālāk
kreditvesture

Kā nebanku kredītdevēji izvērtē klienta kredītvēsturi un maksātspēju izsniedzot aizdevumus?

22 aprīlis 2018

Kā jau zināms, aizdevēji vienmēr izmanto vairākus kritērijus, lai noteiktu, vai klientiem ir iespējams izsniegt aizdevumu vai arī nē. Starp šiem kritērijiem ir, piemēram, līdzšinējā aizdevumu atmaksas analīze, tāpat arī pārbauda, vai klientam jau nav...

lasīt tālāk