Privātuma politika

Nebanku kreditoru salīdzināšanas mājaslapa Inserviss.lv ir izveidojis lapas privātuma politiku, lai atbalstītu un ievērotu lietotāju un personas datu drošību un aizsardzību. Turpmāk tekstā ar šo informāciju var iepazīties ikviens portāla lietotājs, lai zinātu portāla administrācijas nostāju.

Portāls Inserviss.lv darbība un ar privātuma politiku saistītie jautājumi atbilst visiem Latvijas Republikas likumdošanas prasībām un noteikumiem kā arī portāla administrācija nodrošina to, lai nenotiktu darbības, kuras būtu pretrunā ar likumu.

Portāla administrācijai nav pieejas portāla lietotāju IP adresēm, taču informācija par tām tiek uzkrāta serverī uz kura atrodas mājaslapa. Tas nozīmē, ka, ja rodas nepieciešamība, Latvijas Republikas tiesībsargājošajām iestādēm, balstoties uz Latvijas valsts likumdošanu, no servera uzturētājiem ir tiesības pieprasīt datus par portāla apmeklētāju IP adresēm, lai varētu identificēt lietotājus, kuri, iespējams, iesaistījušies pretlikumīgās darbībās.

Jebkāda informācija, kura tiek iegūta no portāla lietotājiem tiek tikai un vienīgi izmantota Inserviss.lv uzturēšanai un analīzei un netiek izpausta trešajām personām.

Portāla administrācijai ir tiesības jebkurā brīdī veikt izmaiņas Inserviss.lv portāla Privātuma Politikā un izvietotā informācija ir saskaņā ar portāla administrācijas domām. Visi labojumi Privātuma Politikā no administrācijas puses tiks publicēti šajā sadaļa. Veiktie labojumi stājas spēkā ar publicēšanas brīdi. Ikviens portāla apmeklētājs pats ir atbildīgs par to, lai iepazītos ar šo dokumentu un veiktajām izmaiņām tajā.

Portāla administrācija norāda, ka ikviens portāla lietotājs automātiski piekrīt visai sniegtajai informācijai par Privātuma Politiku un ar šo informāciju ir iepazinies un saprot.

Portālā informācija ir izvietota informatīvos nolūkos un lietotājiem ir jāņem vērā, ka portālu var saistīt finansiālas saistības ar portālā redzamajiem nebanku aizdevējiem.

Portāla sniegtā informācija par nebanku aizdevējiem var saturēt arī saites uz trešo personu interneta vietnēm. Portāls Inserviss.lv atbild tikai par sava portāla Privātuma Politiku. Portāls nespēj regulēt trešās personas mājaslapas drošību, tādēļ neuzņemas atbildību par trešās personas interneta vietnē izvietoto informāciju un Privātuma Politiku.